Każdy, kto uwielbia prezentować się stylowo powinien znać trendy z pokazów 2020. Najświeższe kolekcje światowej klasy projektantów doskonale ukazują, że moda lubi zataczał koło. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że posiadasz w swojej garderobie ubrania i dodatki, które aktualnie są prawdziwym hitem!

Ubrania unisex

Moda 2020 promuje ubrania unisex, których nie można przypisać do konkretnej płci. To przede wszystkim kurtki, płaszcze, czy też koszule oversize, które na niemal każdej sylwetce prezentują się dobrze. Są one na tyle uniwersalne, że ich wpasowanie w stylizację nie stanowi żadnego wyzwania.

Mocne kolory

Jesień zima 2020 to nie tylko monochromatyczne kolory. Na specjalną uwagę zasługują mocne barwy, takie jest amarantowy róż, srebro, czy też nasycona zieleń. Wystarczy jedynie efektowny kardigan, czy też niebanalne spodnie, aby outfit zyskał unikatowego charakteru.

Jedwabne sukienki

Delikatne, jedwabne sukienki świetnie kontrastują z grubymi okryciami wierzchnimi. Pomimo, że przywołują one na myśl głównie letnie dni, to nie warto rezygnować z nich również jesienią i zimą. Odpowiednio zestawione mogą prezentować się zjawiskowo.

Sport + elegancja

Spodnie dresowe plus biała koszula i szpilki, to połączenie, które wróciło do łask! Umiejętne komponowanie elementów sportowych oraz eleganckich stanowi gwarancje modernistycznego looku.