W 2021 roku czekają nas inspirujące trendy w modzie i nowe ubrania od najlepszych projektantów, które wprost z pokazu będzie można przenieść na ulice. Już teraz mówi się o powrocie romantycznych sukienek w kwiaty, kropki i zwierzęce printy oraz popularności pastelowych barw. Ale rok 2021 to też czas panującej pandemii, która nada modzie nową twarz jeśli chodzi o najczęściej wybierane ubrania, jak i możliwości ich zakupu.

Moda w czasach pandemii, czyli co czeka nas w 2021 roku?

W czasach pandemii, kiedy z troski o zdrowie swoje i swoich bliskich wiele osób zostaje w domu i decyduje się na zakupy on-line, także moda przeniesie się do Internetu. Będziemy kupować zdecydowanie więcej i częściej przez komputer, a do najczęściej wybieranych produktów będą zaliczać się... dresy. Wynika to z tego, że coraz więcej celebrytów zaczęło je nosić w ostatnim czasie, a ponadto są bardzo wygodne kiedy spędzamy czas w domu, a tego w czasach pandemii nie da się uniknąć.
Moda na dresy w 2021 roku spowoduje, że przestaną się one kojarzyć z ubraniem na siłownię, ale zaczną być częścią casualowych zestawów. Będziemy je łączyć z wełnianymi płaszczami, narzucanymi na ramiona oraz botkami na grubej podeszwie lub sneakersami. Równie dobrze będą wyglądać z puchową kurtką i małymi torebkami.

Trendy na 2021 - znajdź swoje inspiracje z elbize.pl!

W czasach pandemii zainteresowanie modą nie zmaleje, a najnowsze ubrania można będzie znaleźć w sklepie elbize.pl. Rozwojowi mody nie zaszkodzi nawet COVID-19, ponieważ pracownie mody cały czas mają się świetnie, pracują nad nowymi projektami i są odporne na załamania rynku. Styczeń przyniósł pierwsze pokazy - w okrojonej wersji, a w dalszych miesiącach należy się spodziewać kolejnych - przeniesionych do świata wirtualnego.