Z pewnością niejedna osoba zastanawia się, jakie są trendy modowe jesienne oraz zimowe. Warto skompletować swoją garderobę z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby niezależnie od pogody wyglądać stylowo. Poniższa ściągawka przyda się każdej kobiecie, która planuje wybrać się na zakupy.

Krata

Jesień zima 2020 to przede wszystkim krata, która występuje pod wieloma postaciami. W tym temacie nie warto się ograniczać! Pasy mogą być zarówno cienkie, jak i grube. Na czasie są neutralne kolory, jak i mniej oczywiste m.in. bordo, czy też zgniła zieleń.

Skóra i lateks

Jesteś fanką odważnych elementów garderoby? Moda na jesień 2020 przypadnie Ci do gustu! Do łask wraca skóra oraz lateks. Seksowne sukienki, spódnice, spodnie, a nawet legginsy można przełamać elegancką marynarką, czy też białą koszulą.

Sztuczne futra

Sztuczne futrzaki zostały z nami od poprzedniego sezonu i nic nie wskazuje na to, aby miały one zniknąć. Genialnie chronią przed niskimi temperaturami, a jednocześnie wyglądają nietuzinkowo. Pod uwagę warto wziąć szczególnie modele oversize, które nie podkreślają atutów sylwetki, jednak dodają stylizacji nonszalancji.