Kwarantanna nie jest przyzwoleniem do tego, aby przestać o siebie dbać. Wiele osób kontynuuje pracę zdalną, co zmniejsza ochotę na inwestowanie w garderobę. Pamiętajmy, że w domu również można wyglądać stylowo! Oczywiście nie oznacza to rezygnacji z komfortu oraz swobody. Sprawdź poniższe propozycje!

Komplety dresowe

Dresy na jesień wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Skutecznie chronią przed chłodem, a jednocześnie są wyjątkowo wygodne. Nowoczesne dresy mogą być również atrakcyjne pod względem wizualnym. Bluzy zdobione uroczymi falbanami oraz spodnie posiadające zwężone nogawki i praktyczne ściągacz, to idealna opcja na długie wieczory w domowym zaciszu. W takim stroju można również wyjść na spacer, czy też na zakupy, ponieważ prezentuje się on schludnie i estetycznie.

Leginsy lateksowe

Zakładasz leginsy wyłącznie do spania? Zwróć uwagę na modele lateksowe, które fantastycznie wpasowują się w aktualne trendy. Dopasowują się do ciała, a jednocześnie nie ograniczają ruchów. Dodatkowym atutem jest fakt, że prezentują się one bardzo seksownie.

Długi kardigan

Długi kardigan to obowiązkowy element tej jesieni. W trendach znajdują się kolory pastelowe, które rozświetlają twarz, a także dodają uroku. Pomimo tego, że są to barwy kojarzące się z ciepłymi miesiącami, to warto postawić na nie nawet w zimne dni, kiedy pogoda nie jest zbyt sprzyjająca.